FC Barcelona - Viktoria Pilzno WIDEO: Zobacz gole Lewandowskiego

07.09.2022 22:56

FC Barcelona - Viktoria Pilzno WIDEO: Zobacz bramki z meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w tym gole Roberta Lewandowskiego. Wszystkie trafienia Polaka znajdziesz poniżej.

FC Barcelona - Viktoria Pilzno WIDEO

Barcelona objęła prowadzenie w 13. minucie, gdy do bramki rywala trafił Franck Kessie. Asystą w tej sytuacji popisał się Jules Kounde. W 34. minucie było już 2:0. Tym razem gola na koncie zapisał Robert Lewandowski, który popisał się ładnym uderzeniem z linii pola karnego.

Barcelona - VIktoria Pilzno WIDEO: GOL Lewandowskiego

Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego dla Viktorii zdobył Jan Sykora. Ostatnie słowo w pierwszych 45 minutach należało jednak do Barcy. Znów do siatki trafił Lewandowski, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Ousmane'a Dembele.

Barcelona - VIktoria Pilzno WIDEO: 2. GOL Lewandowskiego

Trzecie trafienie kapitan reprezentacji Polski zanotował w 67. minucie. Tym razem pokonał bramkarza rywali pięknym strzałem z dystansu.

Barcelona - VIktoria Pilzno WIDEO: 3. GOL Lewandowskiego

Mecz FC Barcelona - Viktoria Pilzno ostatecznie zakończył się wygraną Dumy Katalonii 5:1. W drugim spotkaniu grupy C Ligi Mistrzów Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Interem 2:0.