Cristiano Ronaldo uratował Manchester United, gol w 95. minucie

29.09.2021 23:58
Manchester United

Manchester United wygrał u siebie z Villarrealem 2:1 w starciu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, strzelając zwycięską bramkę w 95. minucie. W innych środowych spotkaniach zwycięstwa odniosły m.in. Bayern Monachium, Benfika czy Atalanta.

Manchester United przystępował do starcia z Żółtą Łodzią Podwodną po niespodziewanej porażce w meczu z Young Boys w pierwszej kolejce. Ronaldo i spółka nie rozpoczęli najlepiej. W pierwszej połowie to Villarreal sprawiał lepsze wrażenie, a po zmianie stron objął prowadzenie. Do siatki trafił Paco Alcacer. Chwilę później do wyrównania doprowadził Alex Telles.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, dał o sobie znać Cristiano, który strzałem w 95. minucie zapewnił swojej ekipie niezwykle cenne trzy punkty.

W drugim spotkaniu tej grupy Atalanta pokonała Young Boys 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Matteo Pessina w 68. minucie.

Zespół z Bergamo z czterema punktami przewodzi tabeli grupy F. Drugie miejsce zajmuje Young Boys, trzecie Manchester. Stawkę zamyka Villarreal.

Bayern rozbił Dynamo Kijów, trudna sytuacja Barcelony

Ciekawie było też w grupie E, gdzie Bayern Monachium rozbił Dynamo Kijów 5:0, a Benfica... Barcelonę 3:0. W grupie G natomiast Salzburg pokonał Lille 2:1, a Wolfsburg zremisował z Sevillą 1:1. W hitowym spotkaniu grupy H Juventus pokonał Chelsea 1:0, a Zenit Sankt Petersburg rozbił Malmoe 4:0.