Zamknij

Córka Lewandowskiego przerwała wywiad. Pokazała twarz do kamery [WIDEO]

08.04.2021 12:44
Klara Lewandowska
fot. Twitter/screen

Córka Roberta Lewandowskiego pokazała się w trakcie wywiadu, którego piłkarz reprezentacji Polski udzielał CBS Sport. Klara z bliska przyglądała się rozmowie taty z dziennikarzami i ekspertami w studiu.

Robert Lewandowski nie mógł wystąpić w meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain z powodu kontuzji, jakiej nabawił się w meczu reprezentacji Polski z Andorą w eliminacjach MŚ 2022. Z tego powodu znalazł czas na rozmowę z dziennikarzami. Jego Bayern, mimo dominacji przez większą część spotkania, przegrał 2:3.

W trakcie wywiadu na ekranie można było dostrzec jego córkę, Klarę. Dziewczynka najwyraźniej była zaciekawiona, co przed komputerem robi jej tata. Nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że widać ją w kamerze. Obecność dziewczynki, widoczna w 1:28 s nagrania, nie umknęła gościom studia, którzy zapytali o to, czy Lewandowski czyta jej do snu. - Tak, trochę tak. Nie wiem, co wybierze dzisiaj. Muszę ją zapytać - przyznał.

Klara Lewandowska pokazała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Klara Lewandowska w maju skończy 4 lata. Jej siostra, Laura, jest 3 lata młodsza.

Robert Lewandowski przez uszkodzenie więzadła pobocznego prawego kolana przegapi jeszcze kilka kolejnych spotkań, w tym rewanżowy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów z PSG. Do gry wróci najprawdopodobniej pod koniec kwietnia.