Club Brugge - PSG: Herrera rozpoczął, Vanaken wyrównał. Zobacz WIDEO bramek

15.09.2021 23:05
Ander Herrera

Paris Saint-Germain zremisowało na wyjeździe z Club Brugge 1:1 w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów w grupie A. Gola dla PSG zdobył Hiszpan Ander Herrera, zaś wyrównał Hans Vanaken. Zobacz WIDEO bramek Herrery i Vanakena w meczu Club Brugge - PSG w LM!

1. Club Brugge - PSG: Gol Andera Herrery
  2. Club Brugge - PSG: Gol Hansa Vanakena
  3. Club Brugge - PSG: Wynik meczu 1. kolejki LM w grupie A

Gol Andera Herrery w meczu Club Brugge - Paris Saint-Germain w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów w grupie A padł w 15. minucie spotkania.

Club Brugge - PSG: Gol Andera Herrery

Dobrą długą piłkę od Senegalczyka Abdou Diallo otrzymał Kylian Mbappe, Francuz następnie łatwo minął Angolczyka Clintona Matę, dośrodkował, a tam z pierwszej piłki uderzył Herrera, nie dając tym samym żadnych szans Simonowi Mignoletowi na obronę.

Club Brugge - PSG: Gol Hansa Vanakena

Wyrównanie dla Brugge nastało w 27. minucie. Holender Noa Lang wypuścił po skrzydle Ukraińca Eduarda Sobola, ten dośrodkował w pole karne PSG, a tam na futbolówkę tylko czyhał Hans Vanaken i - podonym strzałem do Herrery - pewnie pokonał Kostarykanina Keylora Navasa.

Club Brugge - PSG: Wynik meczu 1. kolejki LM w grupie A

Więcej bramek w tym pojedynku już nie padło i paryżanie zremisowali na wyjeździe z Belgami 1:0. Kolejne starcia w LM oba zespoły rozegrają już za około dwa tygodnie. PSG zmierzy się u siebie z Manchesterem City, zaś Brugge zagra na wyjeździe z RB Lipsk.