Celtic - Real: Piękne bramki "Królewskich". Zobacz wideo goli z meczu LM

06.09.2022 22:59

Real Madryt pokonał na wyjeździe Celtic FC 3:0 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gole dla "Królewskich" strzelali kolejno Brazylijczyk Vinicius Junior, Chorwat Luka Modric i Belg Eden Hazard. Zobacz wideo bramek meczu Celtic - Real w LM!

Vinicius Junior

Pierwszy gol w meczu Celtic FC - Real Madryt padł dopiero w 56. minucie spotkania. Wówczas Urugwajczyk Federico Valverde posłał świetną wrzutkę do Viniciusa Juniora, a Brazylijczyk pewnie zamienił ją na bramkę.

Celtic - Real Madryt: Zobacz wideo wszystkich goli

Drugie trafienie dla "Królewskich" miało miejsce już cztery minuty później. Belg Eden Hazard popisał się piękną, solową akcją, po czym zagrał do Chorwata Luki Modrica, a ten na raty pokonał w bramce Anglika Joe Harta.

Trzeci gol dla "Los Blancos" padł w 77. minucie, a piłkę do siatki, po asyście Daniela Carvajala, posłał Hazard.

Celtic - Real Madryt: Wynik meczu LM

Ostatecznie Real Madryt pokonał na wyjeździe Celtic FC 3:0 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zapis relacji i opis meczu Celtic - Real możecie przeczytać, klikając w link poniżej: