Benfica - Bayern: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Mistrzów?

20.10.2021 20:14
Benfica - Bayern: Transmisja TV i online

Benfica - Bayern: transmisja TV online. Gdzie oglądać hit 3. kolejki Ligi Mistrzów? Na jakim kanale obejrzeć starcie Benfica - Bayern? Gospodarzy czeka trudne starcie ze świetnie dysponowanym zespołem Juliana Nagelsmanna. Sprawdź podstawowe informacje przed pojedynkiem Benfica - Bayern w Lidze Mistrzów. Relacja i wynik meczu na sport.radiozet.pl.

1. Bayern - Benfica: TRANSMISJA
  2. Bayern - Benfica: mecz NA ŻYWO

Bayern i Benfika to jedyne drużyny, które w grupie E nie zaznały jeszcze porażki. Drużyna Juliana Nagelsmanna pokonała na wyjeździe Barcelonę (0:3) i rozgromiła Dynamo (5:0), a Benfica zremisowała z Dynamem 0:0, a później surowo potraktowała Dumę Katalonii na własnym boisku (3:0).

Bayern - Benfica: TRANSMISJA

Dość nieoczekiwanie mecz Bayernu z Benfiki stał się więc starciem drugiej i pierwszej drużyny w grupie. Większość kibiców spodziewała się bowiem, że o czołowe pozycje będzie biła się Barcelona i Bayern. Drużyna Ronalda Koemana osłabiona brakiem Leo Messiego jest dopiero w trakcie budowy, więc ciężko stawiać ją w roli faworyta do wyjścia z grupy.

Bayern gra na wyjeździe, ale i tak będzie zdecydowanym faworytem meczu z Benfiką. Drużyna Nagelsmanna w ostatnim ligowym meczu wysoko pokonała Bayer Leverkusem (5:1), w czym udział miał Robert Lewandowski, strzelec dwóch bramek.

- To może brzmieć dziwnie, gdy strzelasz pięć goli, ale w samej pierwszej połowie mogliśmy mieć ich więcej – sześć lub siedem – stwierdził po meczu Nagelsmann, a Robert Lewandowski dodał: - Po 45 minutach wiedzieliśmy, że wygramy. Musieliśmy grać naszą piłkę od samego początku. Wynik pokazuje, jak dobry był to występ – podsumował kapitan naszej kadry.

Bayern - Benfica: mecz NA ŻYWO

Benfica - Bayern na żywo odbędzie się w środę 20 października o godzinie 21:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 1.