Bayern - Villarreal: Zobacz wideo goli Lewandowskiego i Chukwuezego

12.04.2022 23:17

Bayern Monachium zremisował u siebie z Villarrealem 1:1 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Dla Bawarczyków trafił Robert Lewandowski, a dla ekipy "Żółtej Łodzi Podwodnej" - Nigeryjczyk Samuel Chukuwueze. Zobacz wideo goli, bramki i skrót meczu Bayern - Villarreal w 1/4 finału LM!

Robert Lewandowski

Mecz Bayern Monachium - Villarreal CF był spotkaniem rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu Bawarczycy przegrali na wyjeździe z piłkarzami "Żółtej Łodzi Podwodnej" 0:1, a podopieczni Unaia Emery'ego byli wyraźnie lepszą drużyną.

Pierwszego gola zdobył już wówczas w ósmej minucie Holender Arnaut Danjuma, a drugi raz do siatki trafił Francuz Francis Coquelin, jednak sędzia słusznie odgwizdał wtedy spalonego. Robert Lewandowski był z kolei w tamtym pojedynku całkowicie niewidoczny, a swój pierwszy strzał oddał dopiero w 61. minucie. Jak kapitan reprezentacji Polski spisze się w rewanżu?

Bayern - Villarreal: Zobacz wideo wszystkich goli z meczu 1/4 finału LM

Strzelanie w rewanżowym meczu Bayernu z Villarrealem rozpoczął dla gospodarzy Lewandowski. Polak otrzymał dobre podanie od Niemca Thomasa Muellera, obrócił się z piłką i pięknym, plasowanym uderzeniem pokonał Argentyńczyka Geronimo Rulliego.

Dla Villarrealu wyrównał Nigeryjczyk Samuel Chukwueze, który wykorzystał bardzo dobre dogranie z lewej strony Hiszpana Gerarda Moreno.

Ostatecznie mecz Bayern Monachium - Villarreal CF w rewanżu ćwierćfinału Ligi Mistrzów zakończył się remisem 1:1. Oznacza to, że Bawarczycy, którzy przegrali pierwsze spotkanie 0:1, odpadli z Champions League. Piłkarze "Żółtej Łodzi Podwodnej" zmierzą się w półfinale z wygranym dwumeczu Liverpool FC - SL Benfica.