LM: Lewandowski się nie opamiętuje. Kolejny gol Polaka w Lidze Mistrzów [WIDEO]

06.11.2019 21:17
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola w Lidze Mistrzów. To już szóste trafienie Polaka w tej edycji po zaledwie czterech rozegranych meczach. Zobacz bramkę napastnika Bayernu Monachium przeciwko Olympiakosowi Pireus w czwartej kolejce fazy grupowej Champions League.

Robert Lewandowski, napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium, zdobył bramkę w 69. minucie meczu z Olympiakosem. Polak świetnie wykorzystał dośrodkowanie, które wypracował mu Kingsley Coman. Poniżej nagranie gola Polaka.

Bayern - Olympiakos: Kolejny gol Roberta Lewandowskiego. Zobacz WIDEO

Warto wspomnieć, że to nie tylko szóste w tym sezonie trafienie kapitana reprezentacji Polski, ale już 59. w historii występów w Champions League. 31-latek jest piąty w klasyfikacji wszech czasów, a do czwartego Francuza Karima Benzemy brakuje mu już tylko jednej bramki.

Bayern Monachium pokonał ostatecznie Olympiakos Pireus 2:0. Drugą bramkę strzelił w 89. minucie Ivan Perisic. Lewandowski rozegrał pełne spotkanie.