Bayern - Dynamo: Dwa gole Roberta Lewandowskiego. Zobacz skrót meczu

29.09.2021 23:07
Robert Lewandowski

Bayern Monachium pokonał Dynamo Kijów 5:0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dwa gole dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski, zaś po jednym dopisali Serge Gnabry, Leroy Sane oraz Kameruńczyk Maxim Choupo-Moting. Zobacz WIDEO wszystkich bramek z meczu Bayern - Dynamo w LM!

1. Bayern - Dynamo: Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego
  2. Bayern - Dynamo: Drugi gol Roberta Lewandowskiego
  3. Bayern - Dynamo: Gol Serge'a Gnabry'ego
  4. Bayern - Dynamo: Gol Leroya Sanego
  5. Bayern - Dynamo: Gol Maxima Choupo-Motinga
  6. Bayern - Dynamo: Wynik meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

Pierwszy gol dla Bayernu Monachium w meczu z Dynamem Kijów w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów padł już w 12. minucie spotkania.

Bayern - Dynamo: Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego

Artem Shabanov zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, sędzia wskazał na "jedenastkę", a tę z wielkim spokojem zamienił na bramkę Robert Lewandowski.

Bayern - Dynamo: Drugi gol Roberta Lewandowskiego

Drugi gol wpadł zaledwie 15 minut później. Thomas Mueller zagrał fenomenalną, prostopadłą piłkę do Lewandowskiego, Polak z dziecinną łatwością zwiódł obrońcę przyjęciem i pewnie pokonał Georgiego Bushchana.

Bayern - Dynamo: Gol Serge'a Gnabry'ego

Bramka na 3:0 padła w 68. minucie. Leroy Sane zagrał świetne podanie do Serge'a Gnabry'ego, ten popędził pod bramkę Bushchana i huknął pod poprzeczkę.

Bayern - Dynamo: Gol Leroya Sanego

Na 4:0 podwyższył sam Sane, któremu piłka zeszła z nogi podczas dośrodkowania tak, że wpadła do bramki.

Bayern - Dynamo: Gol Maxima Choupo-Motinga

Wynik ustalił Kameruńczyk Maxim Choupo-Moting, który świetnie skontrował głową wrzutkę z prawej strony Francuza Benjamina Pavarda.

Bayern - Dynamo: Wynik meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

Ostatecznie Bayern Monachium pokonał u siebie Dynamo Kijów 5:0. W kolejnym meczu Bawarczycy zmierzą się w Lizbonie z Benfiką, zaś kijowianie na Camp Nou z Barceloną.