Bayern - Barcelona: Zobacz wideo pięknej asysty Roberta Lewandowskiego

08.12.2021 23:00
Bayern - Barcelona

Bayern Monachium wygrał u siebie z Barceloną w 3:0 w meczu szóstej, ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gola dającego prowadzenie Bawarczykom zdobył po dośrodkowaniu Roberta Lewandowskiego Thomas Mueller, a potem wynik podwyższyli Leroy Sane i Jamal Musiala.

Strzelanie w meczu Bayernu Monachium z Barceloną rozpoczął w 34. minucie spotkania  Thomas Mueller.

Bayern - Barcelona: Gol Thomasa Muellera

Robert Lewandowski otrzymał długie zagranie od Leroya Sanego, pobawił się z Gerardem Pique, dośrodkował z miejsca do Muellera, a Niemiec wysokim strzałem głową pokonał Marca-Andrego ter Stegena. Piłkę z bramki próbował jeszcze wybić Urugwajczyk Ronald Araujo, ale goal line system ustalił, że futbolówka przekroczyła linię bramkową całym obwodem.

Bayern - Barcelona: Gol Leroya Sanego

Bramka na 2:0 padła zaledwie dziewięć minut później. Francuz Kingsley Coman przedryblował dwóch zawodników Barcelony z prawej strony boiska, zagrał piłkę na przedpole do Sanego, a skrzydłowy Bawarczyków bez zastanowienia huknął na bramkę ter Stegena, nie dając niemieckiemu bramkarzowi żadnych szans.

Bayern - Barcelona: Gol Jamala Musiali

Gol na 3:0 dla Bawarczyków padł z kolei w 62. minucie. Kanadyjczyk Alphonso Davies przeprowadził solową akcję z lewej strony boiska i dośrodkował wprost na nogę Jamala Musiali.

Bayern - Barcelona: Wynik meczu Ligi Mistrzów

Ostatecznie Bayern Monachium wygrał z Barceloną 3:0 w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.