Zamknij

Bartosz Kapustka pokazał zdjęcie po operacji nogi. "I jazda od nowa"

27.07.2021 19:21
Bartosz Kapustka pokazał zdjęcie po operacji nogi. "I jazda od nowa"
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Bartosz Kapustka przeszedł operację prawego kolana. Kontuzjowany zawodnik Legii pokazał zdjęcie, które wykonał po zabiegu. "I jazda od nowa" - podsumował całą sytuację Kapustka. 

Bartosz Kapustka przeszedł operację w jednej z berlińskich klinik. Jak pokazał na swoim Instastories, czas na łóżku szpitalnym spędza kibicując Legii w meczu z Florą Tallin. I jazda od nowa. Legia - powodzenia panowie - napisał Kapustka pod zdjęciem, które umieścił na Instagramie. 

Kapustka będzie zdolny do gry przez około 8-9 miesięcy. 24-latek urazu doznał w środowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Florą Tallinn (2:1). Kapustka po efektownym rajdzie dał Legii prowadzenie już w trzeciej minucie. Kontuzji doznał chwilę później... ciesząc się z gola. Na boisku pozostał jeszcze kilka minut, ale nie był w stanie kontynuować gry. Skalę urazu potwierdziły badania przeprowadzone w czwartek wieczorem.

Bartosz Kapustka już po operacji. "Wrócisz silniejszy!"

- Przeprowadzone badania potwierdziły, że podczas meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA z Florą Tallinn Bartosz Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Leczenie i przerwa zawodnika potrwa około 8-9 miesięcy. Bartek, cała rodzina Legii Warszawa jest z Tobą! Wrócisz silniejszy, czekamy - napisano w klubowym komunikacie.

W marcu 2019 roku, kiedy grał w belgijskim OH Leuven, Kapustka zerwał więzadła w lewym kolanie. W Legii występuje od sierpnia 2020 roku.

RadioZET.pl/PAP/PAB