Bartosz Kapustka z kontuzją w trakcie cieszynki. Dramat piłkarza Legii

21.07.2021 21:21
Bartosz Kapustka

Bartosz Kapustka podczas cieszynki po strzelonym golu z Florą Tallin doznał kontuzji. Piłkarz Legii opuścił murawę po kilku minutach spotkania.

Bartosz Kapustka popisał się indywidualną akcją na początku meczu z Florą Tallin w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Pomocnik w 3. minucie przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Niestety, 24-latek po wznowieniu gry przez rywali nie był w stanie kontynuować gry i położył się na murawie. Powtórki pokazały, że podczas cieszynki po strzelonej bramce, reprezentant Polski skacząc z radości doznał kontuzji.

W 8. minucie Kapustkę zmienił Bartosz Slisz.

Bartosz Kapustka: Pechowa kontuzja w czasie cieszynki [WIDEO]

Na ten moment nie wiadomo, jak poważny jest to uraz Kapustki.

Finalnie Legia pokonała na własnym stadionie Florę Tallin 2:1. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Rafael Lopes.