NC+ traci europejskie puchary. Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsacie

Krzysztof Sobczak
26.06.2017 20:05
Real Madryt
fot. PAP/EPA

Począwszy od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata Ligę Mistrzów i Ligę Europy będzie można oglądać na antenach Polsatu - poinformował Cyfrowy Polsat. To oznacza, że najbliższy sezon europejskich pucharów będzie ostatnim, jaki pokaże NC+.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Jesteśmy dumni z tego, że pozyskaliśmy prawa do tak doskonałego produktu, jakim jest Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA. Dla naszej Grupy, w tym dla platformy cyfrowej, jest to strategiczna inwestycja. Transmitując w ostatnich latach eliminacje do ME2016, udane dla Polski ME2016 oraz eliminacje MŚ2018 obserwujemy rosnącą popularność transmisji z rozgrywek piłkarskich. To utwierdziło nas w przekonaniu, że inwestowanie w piłkę nożną na najwyższym poziomie jest właściwym kierunkiem działania. Zakup wyłącznych praw do LM i LE na kolejne trzy lata to ekscytujące wydarzenie dla naszej Grupy – powiedział Maciej Stec, Członek Zarządu Telewizji Polsat i Cyfrowego Polsatu.

NC+ traci europejskie puchary po 12 latach. Najbliższy sezon będzie ostatnim, jaki w najbliższym czasie będzie można oglądać na antenach tej platformy.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS