Liga Mistrzów: PSG rozgromiło rywala, trzy gole Neymara

Andreas Nicolaides
03.10.2018 20:52
PSG - Crvena

PSG w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozgromiło Crvenę Zvezdę 6:1. W drugim meczu, który rozpoczął się o wcześniej porze, Lokomotiv Moskwa przegrał u siebie z Schalke 0:1.

Mistrzowie Francji przesądzili o losach meczu już w pierwszej połowie, gdy czterokrotnie trafiali do bramki rywala. W 20. i 22. minucie dwie bramki strzelił Neymar. Po jednej dołożyli Edinson Cavani i Angel Di Maria.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Kylian Mbappe. Na jego trafienie odpowiedział Marko Marin, ale ostatnie słowo i tak należało do klubu ze stolicy Francji. Gola ponownie zdobył Neymar.

Liga Mistrzów: PSG - Crvena Zvezda

Dla PSG było to pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce podopieczni Thomasa Tuchela przegrali na wyjeździe z Liverpoolem 2:3.