Liga Mistrzów: Kiedy odbędzie się losowanie par 1/4 finału?

Andreas Nicolaides
15.03.2019 11:12
losowanie Ligi Mistrzów
fot. PAP/EPA

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Kiedy odbędzie się losowanie ćwierćfinałów? O której godzinie ceremonia losowania 1/4 finału Champions League? Relacja live na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Kto awansuje do ćwierćfinału z pary Bayern - Liverpool?

Liczba głosów:

Losowanie Ligi Mistrzów budzi wśród kibiców nie mniejsze zainteresowanie niż same mecze. W grze o wygranie Champions League 2019 pozostało już tylko 8 najlepszych zespołów. Z gry odpadł m.in. obrońca tytułu i triumfator trzech ostatnich edycji - Real Madryt. Nie też innego z faworytów - PSG, które niespodziewanie uległo Manchesterowi United.

Szanse na wygranie Ligi Mistrzów w tym sezonie wciąż mają takie zespoły jak Barcelona czy Manchester City - uważane w tym momencie za faworytów. Warto dodać też, że już w 1/8 finału los Realu Madryt i PSG podzieli Bayern, a także Atletico.

Kiedy losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów?

Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów na żywo odbędzie się w Nyonie. Nie będą obowiązywać w nim żadne tzw. obostrzenia. To oznacza, że każdy może trafić na każdego.

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe odbędą się 9 i 10 kwietnia, rewanże tydzień później.

Ćwierćfinaliści Ligi Mistrzów 2018/2019: Tottenham, Ajax Amsterdam, FC Porto, Manchester United, Barcelona, Manchester City, Juventus, Liverpool.

Liga Mistrzów: Kiedy losowanie ćwierćfinału? O której godzinie?

Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów odbędzie się 15 marca - w piątek o godz. 12.00. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN