Liga Mistrzów: Kiedy jest losowanie 1/8 finału?

Andreas Nicolaides
06.12.2017 10:51
losowanie Ligi Mistrzów
fot. PAP/EPA

Kiedy jest losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów? Losowanie niekiedy budzi większe emocje niż same mecze, zwłaszcza w Champions League. W tej edycji już w 1/8 spodziewać możemy się kilku hitów. Kto na kogo może trafić? Kiedy losowanie 1/8 Ligi Mistrzów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kiedy jest losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów?

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się po zakończeniu fazy grupowej. Ceremonię zaplanowano na poniedziałek, 11 grudnia. O której godzinie losowanie 1/8 Ligi Mistrzów? 12.00 czasu polskiego.

W tym etapie nie mogą trafić na siebie drużyny z tego samego kraju. Wylosować nie można też zespołu, z którym rywalizowało się w grupie. Kluby, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach trafią na drużyny z drugich miejsce, pierwsze mecze rozegrają na wyjeździe, rewanże - u siebie.

Tytułu broni Real Madryt, który ma na koncie rekordową liczbę 12 triumfów. "Królewscy" są pierwszym zespołem w historii Ligi Mistrzów, który wygrał ja dwa razy z rzędu - w 2016 i 2017.

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się w poniedziałek, 11 grudnia o godz. 12.00. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN