Liga Mistrzów: Skromne zwycięstwo Romy w Azerbejdżanie, Polacy na ławce

27.09.2017 20:07

Karabach Agdam przegrał u siebie z AS Roma 1:2 (1:2) w spotkaniu grupy C 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Cały mecz w ekipie gospodarzy na ławce rezerwowych przesiedział obrońca Jakub Rzeźniczak, a wśród gości jego los podzielił bramkarz Łukasz Skorupski.

Liga Mistrzów: Skromne zwycięstwo Romy w Azerbejdżanie, Polacy na ławce fot. PAP/EPA

Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Roma prowadzenie objęła w 7. minucie za sprawą trafienia Manolasa. 8 minut później na 2:0 podwyższył Edin Dzeko. Gospodarze nie składali jednak broni - w 28. minucie do siatki trafił Pedro Henrique. Mimo czasu, jaki pozostał do końca meczu, nie zdołali jednak doprowadzić do wyrównania.

W drugim meczu tej grupy Chelsea wygrała na wyjeździe z Atletico Madryt 2:1.

Karabach Agdam - AS Roma 1:2 (1:2)
Bramki: dla Karabachu - Pedro Henrique (28); dla Romy - Konstantinos Manolas (7), Edin Dżeko (15)

Atletico Madryt - Chelsea Londyn 1:2 (1:0)
Bramki: dla Atletico - Antoine Griezmann (40-karny); dla Chelsea - Alvaro Morata (60), Michy Batshuayi (90+4)