Liga Mistrzów: Sześć goli na Wembley, Barcelona lepsza od Tottenhamu

03.10.2018 22:55

Barcelona w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów wygrała na Wembley z Tottenhamem 4:2. Świetne spotkanie rozegrał Lionel Messi, który strzelił dwie bramki.

Tottenham - Barcelona fot. PAP/EPA

90. min.

Koniec meczu! Barcelona wygrywa z Tottenhamem 4:2!

90. min.

Fatalnie wyprowadzona piłka przez Tottenham, Alba zagrywa do Messiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Llorisa.

90. min.

GOOOL! Messi po raz drugi! Barcelona prowadzi 4:2!

88. min.

Trippier dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze interweniuje Pique.

85. min.

Lucas fantastycznie teraz wpada w pole karne, strzela z bliska! Zablokowany w ostatniej chwili!

81. min.

Lucas zza pola karnego... Wprost w ter Stegena.

80. min.

Zmiana w Tottenhamie: Llorente wchodzi za Lamelę.

77. min.

Sissoko na prawej stronie, zagrywa w pole karne... Przejął piłkę Semedo.

72. min.

Żółta kartka dla Busquetsa za faul taktyczny.

68. min.

Piłka w pole karne do Sissoko, ten strzel a z pierwszej piłki... Za wysoko.

66. min.

Kane powalczył o piłkę w polu karnym rywala, ta trafiła przed pole karne do Lameli, a ten ładnym strzałem trafił do bramki. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od Lengleta.

65. min.

GOOOL! Tottenham łapie kontakt!

60. min.

Suarez wychodzi na czysta pozycję, strzela! pewnie łapie piłkę Lloris.

56. min.

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony, przepuszcza piłkę Suarez, dopada do niej Messi i strzałem z pierwszej piłki nie daje szans Llorisowi.

56. min.

GOOOL!!! Szybka odpowiedź Barcelony. Świetna akcja i trafienie Messiego!

52. min.

Kane wpadł w pole karne, na zamach zwiódł Semedo i strzałem w długi róg pokonał ter Stegena!

52. min.

GOOOL!!! Odpowiada Tottenham - Kane!

51. min.

Coś niesamowitego! Druga niemalże identyczna akcja Messiego i znów obity ten sam słupek!

47. min.

Indywidualna akcja Messiego - strzał! Słupek!

46. min.

Pora na drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut.

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi 2:0.

45. min.

Alba zgrywa do środka do Suareza - strzał z pierwszej piłki! Obok!

43. min.

Kolejny faul w środku pola. Tym razem żółta kartka dla Lameli.

41. min.

Wanyama fauluje Messiego Żółta kartka dla pomocnika Tottenhamu.

39. min.

Gol Rakiticia był 600. dla Barcelony w historii jej występów w Lidze Mistrzów.

36. min.

Messi strzela zza pola karnego! Zablokowany.

32. min.

Teraz świetny kontratak Tottenhamu! Piłka z lewej strony w pole karne, tam odbija Pique... Fantastycznie broni ter Stegen. Mało brakowało, a mielibyśmy bramkę samobójczą.

30. min.

Jeszcze jedno zagranie Messiego do Suareza - strzał z ostrego kąta! Obok bramki.

28. min.

Messi zagrywa w pole karne do Suareza, ten "oddaje" klatką piersiową do Coutinho - strzał! Zablokowany, ale piłka wybita na 22. metr do Rakiticia, który pięknym strzałem z pierwszej piłki pokonuje Llorisa!

28. min.

GOOOL! Co za bramka Rakiticia!!!

27. min.

Posiadanie piłki 58:42 proc. na korzyść Barcelony.

25. min.

Kane uderza z daleka! Pewnie broni ter Stegen.

23. min.

Hiszpan wrócił do gry.

21. min.

Busquets lezy na murawie. Do rozgrzewki ruszył Vidal.

18. min.

Son ruszył lewa stroną, ale faulował Semedo w walce o piłkę.

15. min.

Messi dośrodkowuje z rzutu wolnego... Lenglet strzela! Nad bramką.

14. min.

Alderweireld ukarany żółtą kartką za faul na Coutinho.

13. min.

Urwał się teraz Lucas obrońcom Barcelony, ale później niedokładnie zagrał w pole karne.

12. min.

Warto podkreślić, że gol Coutinho jest trzecim w historii najszybciej strzelonym przez Barcelonę w Lidze Mistrzów.

10. min.

Rakitic ładnie pograł teraz z Messim na środku boiska, ale potem stracił piłkę na rzecz Winksa.

7. min.

Pierwsza groźna akcja Tottenhamu. Son wpadł w pole karne, ale potem zagubił się w dryblingu.

5. min.

Ruszył z kolejną akcją Messi, ale tym razem został sfaulowany w środku pola.

2. min.

Messi kapitalnie zagrał na skrzydło do Alby, z bramki niepotrzebniewyszedł Lloris, Alba zagrał do boku do Coutinho, a ten trafił do pustej bramki!

2. min.

GOOOL! Co za początek! Coutinho i Barcelona prowadzi!

1. min.

Zaczynamy!

21:00

Pora na przywitanie kapitanów - Messi i Lloris.

20:57

Są na murawie! Czas na hymn Ligi Mistrzów.

20:54

Piłkarze obu ekip już gotowi do wyjścia na boisko.

20:53

Tottenham zagra dziś mocno osłabiony - przede wszystkim brakuje Christiana Eriksena.

20:49

Tak prezentuje się jedenastka Tottenhamu:

20:47

W takim składzie zagra dziś Barcelona:

20:46

Dzisiejszy mecz zapowiada się jako hit tej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla obu ekip może mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu do fazy pucharowej.