Koszmar PSG w Barcelonie: Krychowiak przez SMS odwołał wywiad dla polskiej TV

09.03.2017 09:45

Grzegorz Krychowiak po meczu Barcelony z PSG w Lidze Mistrzów miał udzielić wywiadu stacji Canal+. Po ostatnim gwizdku sędziego odwołał jednak spotkanie z polskim dziennikarzem. Wysłał do stacji jedynie SMS-a. Jego drużyna doznała historycznej klęski.

Barcelona - PSG fot. PAP/EPA

To był koszmarny wieczór dla PSG. Po zwycięstwie w pierwszym meczu 4:0 nikt nie wierzył w to, że mistrz Francji będzie w stanie roztrwonić taką przewagę w rewanżu. Tym mniej prawdopodobne wydawało się to w 88. minucie starcia na Camp Nou. Wówczas - przy wyniku 3:1 dla Barcelony - "Duma Katalonii" musiała strzelić jeszcze trzy bramki. I zrobiła to. Wygrała cały mecz 6:1 (6:5 w dwumeczu).

Krychowiak na boisku pojawił się w 93. minucie. Chwilę po jego wejściu padł decydujący gol dla Barcy. Zawodnik po meczu nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Przez SMS-a odwołał umówiony wywiad z Canal+, o czym poinformował w studiu pomeczowym Krzysztof Marciniak. Z jakiego powodu? Złej atmosfery w szatni.

Trudno wyobrazić sobie, jak przybici musieli być gracze ze stolicy Francji. W historii Ligi Mistrzów nikt nie roztrwonił nigdy takiej zaliczki po pierwszym meczu. PSG przeszło do historii. Niestety tej niechlubnej.