Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów: Kiedy i gdzie oglądać?

17.12.2018 09:25
sport

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów na żywo. Transmisja TV i online. Szesnaście najlepszych drużyn Europy czeka na rywala w drodze do ćwierćfinału Champions League. Sprawdź, kiedy odbędzie się losowanie i gdzie je obejrzeć. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Losowanie LM fot. AFP/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W fazie grupowej 100-procentową skutecznością popisali się Anglicy i to oni mają najwięcej, bo czterech przedstawicieli w 1/8 finału LM. Nie popisali się za to Włosi, których honoru bronią Juventus i Roma. Inter i Napoli na wiosnę będą rywalizowali w Lidze Europy. Trzy drużyny mają Niemcy i Hiszpanie.

Na tym etapie drużyny z tego samego kraju nie mogą trafić na siebie. W gronie zespołów rozstawionych są m.in. Real Madryt, FC Barcelona czy Manchester City, natomiast najtrudniejszymi rywalami w stawce ekip nierozstawionych wydają się Atletico Madryt i Liverpool.

Kiedy losowanie par 1/8 finału LM?

Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia o godz. 12. Transmisja na żywo z tego wydarzenia w Eurosport 1 i Polsat Sport oraz online na stronach ipla.tv i eurosportplayer.com.

RadioZET.pl/KS

Oceń