Zamknij

Śląsk - Ararat: Kiedy mecz? O której grają Polacy? [GODZINA, DATA]

29.07.2021 18:40
Fabian Piasecki
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Śląsk Wrocław - Ararat Erywań GODZINA, DATA: Kiedy mecz Śląsk Wrocław - Ararat w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy? O której godzinie rozpoczyna się mecz Śląsk - Ararat Erywań? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Śląsk - Ararat w el. LK!

  1. Śląsk - Ararat: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]
  2. Śląsk - Ararat na żywo: Kiedy i o której godzinie el. Ligi Konferencji? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań to drugie, rewanżowe spotkanie obu drużyn w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W pierwszym pojedynku w Armenii padł wynik 4:2 dla "Wojskowych". Dwie bramki dla wrocławian zdobył Słowak Robert Pich, a po jednym trafieniu dopisali Wojciech Golla i Fabian Piasecki. Dla erywańczyków trafiali kolejno Kolumbijczyk Juan Bravo i Razmik Hakobyan.

Śląsk awansował do kwalifikacji Europa Conference League dzięki czwartemu miejscu zajętemu w PKO BP Ekstraklasie, zaś Ararat dzięki zwycięstwu w Pucharze Armenii.

Śląsk - Ararat: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

Śląsk rozpoczął swój ligowy sezon od remisu z Wartą Poznań 2:2. Przedtem w pierwszej rundzie el. LK dwukrotnie pokonał estońskie Paide Linnameeskond, wpierw na wyjeździe 2:1, zaś potem u siebie 2:0.

Ararat, w przeciwności do Śląska, nie rozpoczął jeszcze ligowego sezonu. Nowe rozgrywki w ogóle zainaugurował natomiast pierwszą rundą el. Ligi Konferencji, gdzie w pierwszym meczu zremisował z faworyzowanym węgierskim klubem MOL Fehervar 1:1, a w drugim pokonał go u siebie 2:0.

Śląsk będzie mierzył się z Araratem dopiero po raz drugi w historii obu klubów.

Śląsk - Ararat na żywo: Kiedy i o której godzinie el. Ligi Konferencji? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Śląsk Wrocław - Ararat Erywań w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek, 29 lipca, o godzinie 20:00, na Stadionie Wrocław. Relacja live i wynik online meczu Śląsk - Ararat na żywo na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl