Zamknij

Raków - Trnava: Kiedy mecz? O której godzinie el. Ligi Konferencji?

11.08.2022 15:16

Raków Częstochowa - Spartak Trnava: godzina rewanżowego meczu 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Sprawdź, kiedy i o której wicemistrz Polski zagra w el. LKE!

Raków Częstochowa
fot. Michal Dubiel/REPORTER/East News

Niepokonany do tej pory w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy Raków Częstochowa przystępuje do rewanżowego starcia ze Spartakiem Tranva. W pierwszym meczu częstochowianie wyjechali ze Słowacji z dwu bramką zaliczką, wygrywając z gospodarzami 2:0. Warto również dodać, że wicemistrz Polski w el. LKE nie stracił jeszcze bramki. 

- Pierwsza połowa za nami. Wypracowaliśmy tutaj na wyjeździe zaliczkę. Teraz trzeba dopiąć sprawę u siebie. Bo jeszcze ten mecz trwa. On nie jest jeszcze rozstrzygnięty - zapewniał po meczu trener Marek Papszun.

Raków Częstochowa - Spartak Trnava: Data, godzina

Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie w Częstochowie, tym bardziej że wicemistrz Polski będzie prawdopodobnie musiał radzić sobie bez dwóch podstawowych piłkarzy - Vladana Kovacevicia oraz Bena Ledermana, którzy doznał groźnie wyglądającego urazu w spotkaniu z Górnikiem Zabrze (0:1).

Przypomnijmy, że w przypadku wyeliminowania Spartaka Trnava i awansu do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy rywalem Rakowa będzie zwycięzca pary SK Slavia Praga/Panathinaikos AO.

Raków Częstochowa - Spartak Trnava: O której godzinie mecz el. LKE?

Mecz Raków Częstochowa - Spartak Trnava w 3. rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek 11 sierpnia o godzinie 18:00.

loader

RadioZET.pl