Zamknij

Raków - Suduva: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

28.07.2021 21:27
Mateusz Wdowiak
fot. MICHAL KLAG/REPORTER/East News

Raków Częstochowa - Suduva Mariampol GODZINA, DATA: Kiedy mecz Raków Częstochowa - Suduva w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy? O której godzinie rozpoczyna się mecz Raków - Suduva Mariampol? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Raków - Suduva w el. LK!

  1. Raków - Suduva: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]
  2. Raków - Suduva GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz el. LK na żywo?

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol to drugie, rewanżowe spotkanie obu drużyn w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. W pierwszym pojedynku na Litwie padł bezbramkowy remis.

Raków awansował do kwalifikacji Europa Conference League dzięki drugiemu miejscu zajętemu w PKO BP Ekstraklasie, zaś Suduva - dzięki drugiej pozycji w A Lydze. Częstochowianie rozpoczęli jednak el. LK od drugiej rundy, natomiast mariampolczycy musieli wpierw rozprawić się w pierwszej z łotewską Valmierą (wygrali 2:1 w dwumeczu).

Raków - Suduva: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

Swój ligowy sezon Raków rozpoczął w minioną niedzielę od zwycięstwa 3:2 nad Piastem Gliwice. 17 lipca częstochowianie rozegrali również mecz o Superpuchar Polski, który wygrali z Legią Warszawa po rzutach karnych 1:1, 4-3.

Suduva z kolei jest już w środku nowego sezonu (na Litwie gra się w systemie wiosna - jesień) i rozegrała aż 19 kolejek. Na chwilę obecną plasuje się na drugim miejscu w tabeli ze stratą dwóch punktów do prowadzącego Zalgirisu Wilno.

Raków będzie mierzył się z Suduvą dopiero po raz drugi w historii obu klubów.

Raków - Suduva GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz el. LK na żywo?

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji odbędzie się w czwartek, 29 lipca, o godzinie 19:00, na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie.

RadioZET.pl