Zamknij

Osijek - Pogoń: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

29.07.2021 14:26
Michał Kucharczyk
fot. Piotr Matusewicz/East News

NK Osijek - Pogoń Szczecin GODZINA, DATA: Kiedy mecz NK Osijek - Pogoń w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy? O której godzinie rozpoczyna się mecz Osijek - Pogoń Szczecin? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Osijek - Pogoń w el. LK!

  1. Osijek - Pogoń: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]
  2. Osijek - Pogoń GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz el. LK na żywo?

Mecz NK Osijek - Pogoń Szczecin to drugie, rewanżowe spotkanie obu drużyn w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W pierwszym pojedynku w Polsce padł bezbramkowy remis.

Pogoń awansowała do kwalifikacji Europa Conference League dzięki trzeciemu miejscu zajętemu w PKO BP Ekstraklasie, zaś Osijek dzięki drugiemu w 1. HNL. Szczecinianie, podobnie jak Chorwaci, rozpoczęli swoją przygodę w el. LK dopiero od drugiej rundy.

Osijek - Pogoń: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

Osijek rozpoczęło swój ligowy sezon 16 lipca i rozegrało już dwie kolejki. W pierwszej pokonało HNK Sibenik 3:0, zaś w drugiej - Hajduk Split 2:1.

Pogoń z kolei zainaugurowała nowe rozgrywki 25 lipca. W meczu pierwszej kolejki pokonała Górnika Zabrze 2:0.

Osijek będzie mierzył się z Pogonią dopiero po raz drugi w historii obu klubów.

Osijek - Pogoń GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz el. LK na żywo?

Mecz NK Osijek - Pogoń Szczecin w rewanżu drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek, 29 lipca, o godzinie 21:00, na Stadionie Gratskim vrt w Osijeku.

RadioZET.pl