Zamknij

Ararat - Śląsk: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [GODZINA, DATA]

19.07.2021 22:26
Waldemar Sobota
fot. Maciej Witkowski/REPORTER/East News

Ararat Erywań - Śląsk Wrocław DATA, GODZINA: Kiedy mecz Ararat Erywań - Śląsk w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy? O której godzinie rozpoczyna się mecz Ararat - Śląsk Wrocław? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Ararat - Śląsk w el. LK!

  1. Ararat - Śląsk: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [DATA, GODZINA]
  2. Ararat - Śląsk na żywo: Kiedy i o której godzinie el. Ligi Konferencji? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Ararat Erywań - Śląsk Wrocław to pierwsze spotkanie obu drużyn w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji. Śląsk awansował do kwalifikacji tych rozgrywek dzięki czwartemu miejscu zajętemu w PKO BP Ekstraklasie, zaś Ararat dzięki zwycięstwu w Pucharze Armenii.

Ararat, podobnie jak Śląsk, nie rozpoczął jeszcze ligowego sezonu 2021/2022. Nowe rozgrywki zainaugurował natomiast pierwszą rundą el. LK, gdzie w pierwszym meczu zremisował z faworyzowanym węgierskim klubem MOL Fehervar 1:1, a w drugim pokonał go u siebie 2:0.

Ararat - Śląsk: Kiedy i o której mecz el. Ligi Konferencji? [DATA, GODZINA]

Śląsk również rozpocznie swój ligowy sezon dopiero 25 lipca meczem z Wartą Poznań. W pierwszej rundzie Conference League dwukrtonie pokonał Paide Linnameeskond, wpierw na wyjeździe 2:1, zaś potem u siebie 2:0. Gole dla "Wojskowych" w pierwszym spotkaniu zdobyli kolejno Fabian Piasecki i Węgier Mark Tamas, zaś w drugim - Patryk Janasik i Hiszpan Victor Garcia.

Ararat będzie mierzył się ze Śląskiem po raz pierwszy w historii obu klubów.

Ararat - Śląsk na żywo: Kiedy i o której godzinie el. Ligi Konferencji? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Ararat Erywań - Śląsk Wrocław w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji odbędzie się w czwartek, 22 lipca, o godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim w Giumri. Relacja live i wynik online meczu Ararat - Śląsk na żywo na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl