Piotr Zieliński z golem w Lidze Europy. Wyjątkowa celebracja Polaka

10.12.2020 20:09
gol Piotra Zielińskiego w Lidze Europy

Piotr Zieliński zdobył bramkę w meczu 6. kolejki Ligi Europy przeciwko Realowi Sociedad. Reprezentant Polski popisał się fantastycznym uderzeniem w 34. minucie gry.

• Piotr Zieliński otworzył wynik spotkania Napoli - Real Sociedad;
  • Napoli jest pewne wyjścia z grupy z pierwszego miejsca;
  • Piotr Zieliński w wyjątkowy sposób zakomunikował, że razem z żoną spodziewają się dziecka.

Piotr Zieliński otworzył wynik meczu Napoli z Realem Sociedad w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Europy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, obrońcy hiszpańskiego klubu wybili piłkę z pola karnego. Futbolówka wylądowała pod nogami Zielińskiego, który nie zastanawiając się ani chwili huknął na bramkę rywali i pokonał Alexa Remiro.

Piotr Zieliński z golem w Lidze Europy. Wyjątkowa cieszynka Polaka

Po zdobyciu bramki Piotr Zieliński w sposób szczególny celebrował strzelonego gola. Polak włożył piłkę pod koszulkę, oznajmiając w ten sposób światu, że razem ze swoją żoną Laurą Słowak spodziewają się dziecka.

Jednocześnie Zieliński został pierwszym strzelcem gola dla Napoli na Stadio Diego Armando Maradona.

Ostatecznie Napoli zremisowało z Realem Sociedad 1:1. W doliczonym czasie gry drugiej połowy do wyrównania doprowadził Willian Jose. Zespół Gennaro Gattuso awansował do 1/16 finału LE z pierwszego miejsca. Real Sociedad, dzięki remisowi w ostatnim spotkaniu wywalczył drugie miejsce i również zagra w fazie pucharowej LE. Hiszpanie o punkt wyprzedzili AZ Alkmaar, który przegrał z Rijeką 1:2.