Napoli - Legia WIDEO: Zobacz gole, bramki, skrót meczu Ligi Europy

21.10.2021 22:58
Napoli - Legia WIDEO GOLE

Napoli - Legia WIDEO: Zobacz bramki, gole z meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy, w którym Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z SSC Napoli 0:3. Skrót meczu Legia - Napoli na sport.radiozet.pl.

Legia Warszawa przystępowała do tego spotkania w roli lidera tabeli grupy C. Drużyna ze stolicy Polski w dwóch poprzednich kolejkach odniosła dwa zwycięstwa - pokonała Spartak Moskwa i Leicester City. Mimo tego trudno było mówić o tym, że jest faworytem starcia z Napoli.

Trener Czesław Michniewicz tym razem nie wystawił do gry od pierwszych minut swoich teoretycznie najlepszych snajperów. Zarówno Tomas Pekhart jak i Mahir Emreli rozpoczęli spotkanie na ławce. Na podobny ruch zdecydował się Luciano Spalletti, który zostawił poza składem Victora Osimhena.

Napoli - Legia: SKŁADY

• Legia Warszawa: Cezary Miszta - Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Maik Nawrocki - Mattias Johansson, Josue, Andre Martins, Filip Mladenović - Ernest Muci, Luquinhas - Rafael Lopes.
  • Napoli: Alex Meret - Giovanni Di Lorenzo, Kostas Manolas, Kalidou Koulibaly, Juan Jesus - Frank Zambo Anguissa, Diego Demme, Eljif Elmas - Hirving Lozano, Dries Mertens, Lorenzo Insigne.

Przez długi czas w meczu Napoli - Legia utrzymywał się wynik bezbramkowy. Pierwszy gol padł dopiero w 76. minucie, gdy Lorenzo Insigne wykorzystał dobre dośrodkowanie Matteo Politano z bocznego sektora boiska. Chwilę później na 2:0 podwyższył wprowadzony z ławki rezerwowych Victor Osimhen. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Politano, który popisał się ładnym strzałem z dystansu.