Milik z dwoma golami, ale Marsylia przegrała z Galatasaray [WIDEO]

25.11.2021 21:23
Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik zdobył dwie bramki w przegranym przez jego Olympique Marsylia meczu z Galatasaray 2:4 w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Zespół polskiego napastnika stracił szansę na awans do fazy pucharowej.

Marsylia już do przerwy przegrywała 0:2. Trafienia dla gospodarzy zanotowali Alexandru Cicaldau i Duje Caleta-Car, który wpakował piłkę do własnej bramki. W 64. minucie było już 3:0 dla Galaty. Tym razem do siatki trafił Sofiane Feghouli. Kilka chwil później za odrabianie strat wziął się Milik. Polak podszedł do rzutu karnego, ale jego strzał obronił golkiper gospodarzy. Przy dobitce był jednak bez szans.

Galatasaray - Marsylia WIDEO: GOLE Milika

W 83. minucie kolejnego gola dla Turków zanotował Ryan Babel. Chwilę później znów dał znać o sobie Milik. Tym razem zdobył bramkę po strzale głową.

Marsylia po pięciu kolejkach fazy grupowej Ligi Europy zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy E i nie ma już szans na awans do fazy pucharowej. W ostatniej serii spotkań zmierzy się jeszcze z Lokomotiwem Moskwa o prawo do gry na wiosnę w Lidze Konferencji.