Zamknij

Losowanie grup LE: Kiedy i o której godzinie? [DATA, GODZINA]

02.10.2020 07:55
Losowanie grup LE
fot. Keystone/Associated Press/East News

Losowanie grup Ligi Europy 2020/2021 - DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się losowanie LE z udziałem Lecha Poznań? Sprawdź szczegóły dotyczące losowania grup Ligi Europy w sezonie 2020/2021.

Losowanie grup LE 2020/2021. W rozgrywkach Ligi Europy weźmie udział 48 drużyn. Nie będzie wśród nich broniącej tytułu Sevilli, która w nagrodę za zwycięstwo w poprzedniej edycji "awansowała" do Ligi Mistrzów. Również finalista, Inter Mediolan, w tym sezonie będzie rywalizował w piłkarskiej elicie.

Nie oznacza to, że zabraknie potężnych zespołów. Napoli, Arsenal, Leicester City, Tottenham Hotspur, AS Roma, Villarreal, Benfica czy Bayer Leverkusen śmiało mogą powalczyć o końcowy sukces. Po fazie grupowej do rozgrywek dołączą ekipy, które w fazie grupowej Ligi Mistrzów zajmą trzecie miejsca, co jeszcze zwiększy rywalizację.

Losowanie grup Ligi Europy: Lech Poznań czeka na rywala

Polscy kibice najbardziej będą czekać na kartkę z napisem "Lech Poznań". W czwartek "Kolejorz" pokonał lidera ligi belgijskiej Charleroi 2:1 i awansował do fazy grupowej Ligi Europy. Niestety ta sztuka nie powiodła się mistrzowie Polki Legii Warszawa, która na własnym boisku przegrała z Karabachem Agdam 0:3.

Losowanie grup LE: Kiedy i o której godzinie? [DATA, GODZINA]

Losowanie grup Ligi Europy 2020/2021 odbędzie się w piątek 2 października o godz. 13. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP