Liga Europy: Kibic zamknął się w toalecie. Chciał obejrzeć mecz

17.09.2021 14:48
Real Betis - Celtic

Jeden z kibiców Celtiku Glasgow chciał koniecznie obejrzeć mecz Ligi Europy z Realem Betis. Wobec tego fan obmyślił plan, który pozwolił mu spełnić marzenie i być na meczu ukochanego klubu.

Celtic Glasgow w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europy podejmował na wyjeździe Real Betis. Mecz przyniósł kibicom mnóstwo emocji, którym towarzyszyło siedem goli. Z początku nic nie zwiastowało zaciętej rywalizacji. Piłkarze z Glasgow po bramkach Albiana Ajetiego i Josipa Juranovicia prowadzili 2:0. Jednak do przerwy, a w zasadzie do 34. minuty gospodarze zdołali doprowadzić do remisu za sprawą Juana Mirandy i Juanmiego Jimeneza.

Po zmianie stron trzecie trafienie dla Betisu zdobył Borja Iglesias, a rywali po chwili znów pogrążył Jimenez. Gości bylo stać jedynie na bramkę Anthony'ego Ralstona pod koniec gry. Finalnie Real Betis triumofwał 4:3.

Liga Europy: Kibic Celtiku czekał dwie godziny w toalecie, żeby obejrzeć mecz

Poza wynikiem fani futbolu mogą zapamiętać to spotkanie jeszcze bardziej, dzięki jednemu z kibiców Celtiku. Mężczyzna pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze stadionu, wyjaśniając, że najpierw schował się w toalecie, w której przeczekał dwie godziny, aby następnie móc udać się na trybuny.

- Co za dzień. Wślizgnąłem się przez windę parkingową i po 2 godzinach siedzenia w toalecie w końcu jestem na stadionie - napisał na Twitterze.

W drugim starciu grupy G Bayer Leverkusen wygrał z Ferencvaros 2:1.