Leicester City tylko zremisowało ze Spartakiem. Dobry wynik dla Legii

04.11.2021 22:53
Leicester City - Spartak Moskwa

Leicester City w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy zremisowało u siebie ze Spartakiem Moskwa 1:1. To dobry wynik dla Legii Warszawa, która dzięki temu utrzymała drugie miejsce w grupie C.

Mistrzowie Polski w swoim spotkaniu 4. kolejki przegrali u siebie z Napoli 1:4 i stracili pierwsze miejsce na rzecz Włochów. W czwartek mogli wyprzedzić ich jeszcze gracze Leicester City, ale nie wykorzystali okazji.

Jako pierwsi do siatki trafili goście za sprawą Viktora Mosesa w 51. minucie. Chwilę później do wyrównania doprowadził Daniel Amartey. Anglicy mieli doskonałą okazję do zdobycia zwycięskiego gola w 75. minucie, ale Jamie Vardy nie wykorzystał rzutu karnego.

Tym samym Leicester City pozostało na trzecim miejscu w tabeli grupy C Ligi Europy z dorobkiem pięciu punktów. "Oczko" mniej ma Spartak. Druga Legia Warszawa legitymuje się wynikiem sześciu punktów, a prowadzące Napoli - siedmiu.

Następna kolejka rozegrana zostanie 24 i 25 listopada. Spartak Moskwa zagra z Napoli, a Legia podejmie u siebie Leicester City.