Skandal z udziałem kibiców Legii. Sędzia musiał przerwać mecz

29.08.2019 22:38
Legia - Rangers kibice

Mecz Legia - Rangers w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy został przerwany na kilka minut po tym, jak kibice Legii odpalili race i kompletnie zadymili boisko.

Przez praktycznie całą drugą połowę drużyna Rangers naciskała na Legię i zamknęła ją w obrębie jej pola karnego. Kibice wicemistrzów Polski najwidoczniej chcieli wybić Szkotów z rytmu i odpalili na trybunach race. Dym momentalnie zajął całe boisko i sędzia zmuszony był przerwać mecz.

Liga Europy: Mecz Legia - Rangers przerwany

Mecz Rangers - Legia zakończył się zwycięstwem Szkotów 1:0 i to oni zagrają w fazie grupowej Ligi Europy. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w doliczonym czasie gry Alfredo Morelos.