Zamknij

Legia - Napoli: Kiedy kolejny mecz Ligi Europy? Kiedy 4. kolejka?

21.10.2021 21:42
Legia - Napoli DATA
fot. PAP/EPA

Legia - Napoli: Sprawdź, kiedy odbędzie się rewanżowy mecz fazy grupowej Ligi Europy, w którym Legia Warszawa u siebie zagra z SSC Napoli. Kiedy rozegrana zostanie 4. kolejka Ligi Europy 2021/2022? Data i godzina meczu na sport.radiozet.pl.

Legia Warszawa ma za sobą połowę fazy grupowej Ligi Europy. Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza runda rewanżowa, w której ponownie grać będzie przeciwko Spartakowi Moskwa, Leicester City i SSC Napoli. Rozpocznie od ponownego starcia z Włochami.

Legia - Napoli: Kiedy mecz w Warszawie?

Mecz Legia - Napoli na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej zaplanowano na 4 listopada na godzinę 18.45. W tej samej kolejce zagrają ze sobą Leicester City i Spartak. To spotkanie odbędzie się tego samego dnia o godzinie 21.00.

Jeśli chodzi o terminarz Legii, to przed rewanżowym meczem z Napoli zagra u siebie w lidze z Pogonią Szczecin. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 31 października, na godzinę 17.30. Po rywalizacji z ekipą ze stolicy Kampanii 7 listopada podejmie Stal Mielec - także u siebie.

Kiedy mecze Legii w Lidze Europy? TERMINARZ

Warto dodać, że mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy Leicester City a Legią Warszawa odbędzie się 25 listopada o godzinie 21.00. Na koniec zmagań rywalem mistrzów Polski będzie Spartak Moskwa. Spotkanie zaplanowano na 9 grudnia na godzinę 18.45.