Zamknij

Istne piekło przed finałem LE. Bójka fanów Eintrachtu i Rangersów [WIDEO]

18.05.2022 21:02
Bójka kibiców Eintrachtu i Rangersów
fot. Twitter screen/Carrusel Deportivo

Do skandalicznych scen doszło tuż przed finałem Ligi Europy. Na ulicach Sewilli powstały ogromne zamieszki, po tym, jak kibice Eintrachtu i Rangersów rozpętali masową bójkę.

Finał Ligi Europy przyciągnął w tym roku masę kibiców zarówno Eintrachtu Frankfurt, jak i Rangersów. Niestety przed startem meczu nie wszyscy potrafili pokazać klasę. Do sieci trafiło wideo, które pokazuje masowe zamieszki na ulicach Sewilli.

Nagranie pokazuje gorszące sceny. Na filmiku widać, jak kibice obu zespołów biją się na ulicy. W ruch poszły nie tylko pięści, ale także krzesła, czy stoły. Niektórzy z "fanów" mieli także na sobie kominiarki.

Bójki na ulicach Sewilli [WIDEO]

Póki co nie wiadomo, którzy kibice rozpoczęli zamieszki. Nie ma też informacji o ewentualnych poszkodowanych. Według brytyjskich mediów poważnie ucierpiał przynajmniej jeden ze Szkotów, który po pobiciu miał leżeć na ulicy.

Z wcześniejszych informacji wynika, że do podobnych incydentów dochodziło także w nocy. Zdaniem brytyjskich mediów kibice Eintrachtu atakowali wówczas fanów Rangersów. Aresztowano pięć osób.

RadioZET.pl