Zamknij

Makabryczne sceny na meczu Ligi Europy. Kibic stracił kawałek swojego ciała

05.11.2021 12:22
Palec kibica West Hamu United
fot. AP/Associated Press/East News; YouTube/Ultras Liberi/screen

Do makabrycznych scen doszło podczas meczu KRC Genk z West Hamem United. Jeden ze stewardów zauważył nagle, że na ziemi leży... urwany palec. Kibice "Młotów" nalegali, by ochroniarz schował oderwaną część ciała do pojemnika z lodem, tymczasem on... odłożył go na barierkę.

Mecz Genku z West Hamem United w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Europy był niezwykle emocjonujący. Kibice obu drużyn nie mogli narzekać na brak wrażeń, bowiem najpierw 1:0 prowadzili gospodarze, potem 2:1 goście, a ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Niestety jeden z fanów londyńczyków przypłacił udzielające się emocje koszmarnym urazem. Po portalach społecznościowych zaczęły krążyć filmy i zdjęcia pokazujące jego... urwany palec.

Genk - West Ham: Makabryczne sceny na meczu. Kibic stracił swojego palca

"West Ham potwierdził, że jeden z kibiców stracił palec podczas dzikiej celebracji gola" - napisał brytyjski dziennik "Daily Mail".

Palec pikselizowany
fot.

Co najbardziej szokujące, chociaż jeden ze stewardów szybko znalazł palec na podłodze, niespecjalnie się nim przejął. Po prostu podniósł go i... położył na barierce.

Kibice West Hamu zaczęli krzyczeć do ochroniarzy, by ci jak najszybciej zdobyli lód, do którego można by schować kawałek ludzkiego ciała. To dałoby szansę na to, by palec mógł zostać z powrotem przyszyty do dłoni poszkodowanego kibica. Niestety wciąż nie wiadomo, jak skończyła się ta historia.

RadioZET.pl/Daily Mail