Zamknij

El. LE: Z kim zagra Lech o awans do fazy grupowej? Kiedy mecz 4. rundy?

23.09.2020 20:03
Lech Poznań zagra o fazę grupową LE
fot. PAP

Lech Poznań zagra w czwartej, ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy. Kto będzie rywalem "Kolejorza" w walce o fazę grupową tych rozgrywek? Kiedy mecz 4. rundy eliminacji LE?

Lech Poznań ma swoje problemy w PKO Ekstraklasie, ale w europejskich pucharach spisuje się wyśmienicie. W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy pokonał łotewski Valmieras 3:0, w kolejnej, w takim samym stosunku, na wyjeździe rozbił szwedzkie Hammarby, a teraz zdemolował lidera ligi cypryjskiej Apollon Limassol aż 5:0.

Mecz Apollon - Lech był jedynym rozegranym w środę. Pozostałe spotkania trzeciej rundy kwalifikacyjnej LE zaplanowano na czwartek. Wtedy też zobaczymy dwóch pozostałych przedstawicieli ekstraklasy, Legię Warszawa i Piasta Gliwice. Mistrzowie Polski podejmą Dritę, a podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się na wyjeździe z FC Kopenhagą.

Z kim gra Lech w 4. rundzie el. LE?

Z punktu widzenia Lecha Poznań bardzo ważne spotkanie odbędzie się też w Belgii. O fazę grupową Ligi Europy podopieczni Dariusza Żurawia zmierzą się z lepszym z pary Charleroi - Partizan Belgrad.

Kiedy mecz Lecha w 4. rundzie el. LE?

Bez względu na rezultat, kolejny mecz Lech Poznań również rozegra na wyjeździe. Wszystkie pojedynki tej rundy zaplanowano na 1 października i podobnie jak na wcześniejszych etapach o awansie będzie decydowało tylko jedno starcie.

RadioZET.pl