Liga Europy: Gol Rybusa nie wystarczył, Lokomotiw wysoko przegrał z Atletico

15.03.2018 19:33

Maciej Rybus strzelił gola dla Lokomotiwu Moskwa, ale jego drużyna przegrała z Atletico Madryt 1:5 i odpadła w 1/8 finału piłkarskiej Ligi Europy. Na wyjeździe zespół ze stolicy Rosji także przegrał - 0:3.

Lokomotiv - Atletico fot. PAP/EPA

W 20. minucie Rybus popisał się pięknym strzałem z 30 metrów, nie dając szans argentyńskiemu bramkarzowi Axelowi Wernerowi. Doprowadził wtedy do remisu 1:1, bo Atletico prowadziło po trafieniu Argentyńczyka Angela Correi.

W drugiej połowie bramki dla gości zdobyli Saul Niguez, następnie dwie Fernando Torres, a wynik ustalił w 85. minucie Francuz Antoine Griezmann.

Pozostałe mecze rewanżowe 1/8 finału zostaną rozegrane wieczorem. O awans walczyć będą m.in. Borussia Dortmund Łukasza Piszczka i Dynamo Kijów Tomasza Kędziory.