Liga Europy: Poznaliśmy pary 1/4 finału. Trudne zadanie Milika i Zielińskiego

Maciej Walasek
15.03.2019 13:54
Liga Europy
fot. Twitter

Liga Europy 2019 – znamy pary ćwierćfinałowe. Kto z kim zagra w 1/4 finału Ligi Europy? Najciekawiej zapowiada się spotkanie Napoli, w którym gra Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Włoski klub z Polakami w składzie zmierzy się z Arsenalem Londyn.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zagłosuj

Czy Napoli pokona Arsenal w 1/4 finału Ligi Europy?

Liczba głosów:

Liga Europy 1/4 finału. Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Ligi Europy 2019. W piątek zaraz po losowaniu par Ligi Mistrzów, rozpoczęło się losowanie drużyn, które powalczą o półfinał LE w sezonie 2018/19. W grze o trofeum Ligi Europy pozostało osiem zespołów. W losowaniu wziął udział były piłkarz reprezentacji Holandii, Pierre van Hooijdonk.

Zobacz także

Liga Europy 2019: Pary ćwierćfinalistów

Poznaliśmy pary 1/4 finału Ligi Europy. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Napoli - Arsenal. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński staną przed bardzo trudnym zadaniem, gdzie w walce o półfinał Ligi Europy powalczą z angielską drużyną. Los połączył ze sobą również dwie hiszpańskie ekipy: Villareal i Valencię. O 1/2 powalczą też Benfica z Eintrachtem Frankfurt, a Chelsea trafiła na Slavię Pragę.

Tegoroczny finał Ligi Europy odbędzie się w Baku. Podczas losowania ustalono, że formalnym gospodarzem będzie zwycięzca drugiego półfinału.

RadioZET.pl/MW