Wojciech Szczęsny z synem na murawie. Gol Liama na PGE Narodowym [WIDEO]

20.11.2019 12:18
Wojciech Szczęsny z synem Liamem
fot. Twitter/screen

Liam Szczęsny ma już za sobą pierwszy mecz reprezentacji Polski. Na razie nie w roli reprezentanta kraju, a najwierniejszego kibica reprezentacyjnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Po meczu Polska - Słowenia chłopiec po raz pierwszy stanął na murawie PGE Narodowego i... strzelił gola.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Żona piłkarza, Marina Łuczenko-Szczęsna, zdjęciem z 1,5-rocznym synem podzieliła się na Instagramie i zdradziła, że był to dla niego pierwszy raz na stadionie w roli kibica.

Po spotkaniu golkiper Juventusu zaprosił swoich bliskich na murawę, Liamowi dał piłkę i nakłonił, by pobiegł z nią w kierunku bramki. Chłopiec, przy owacji kibiców, którzy pozostali jeszcze na warszawskim obiekcie, strzelił nawet gola.

"Ostatni mecz reprezentacji w roku z najlepszym wsparciem, jakie mogłem sobie wyobrazić! Piękne momenty" - napisał Wojciech Szczęsny na Instagramie.

El. Euro 2020: Polska pokonała Słowenię

Reprezentacja Polski pokonała we wtorek Słowenię 3:2 w ostatnim meczu eliminacji Euro 2020. Gole dla biało-czerwonych strzelili Sebastian Szymański, Robert Lewandowski i Jacek Góralski.

RadioZET.pl