Zamknij

Lewandowski z żoną na romantycznej kolacji w Paryżu. Wynik Złotej Piłki coraz bliżej

29.11.2021 09:20
Robert i Anna Lewandowscy
fot. Anna Lewandowska/Instagram screen

Robert i Anna Lewandowscy dotarli do Paryża, gdzie odbędzie się gala Złotej Piłki. Dzień przed ceremonią piłkarz Bayernu udał się żoną na romantyczną kolację. Czy reprezentant Polski zna już wynik plebiscytu?

Złota Piłka powraca. Po odwołaniu plebiscytu w ubiegłym roku przez pandemię koronawirusa najlepsi piłkarze minionego roku (tym razem dwóch lat przyp.red.) spotkają się w Paryżu, by poznać wyniki i zobaczyć, kto zdobędzie prestiżowe trofeum.

Robert Lewandowski jest jednym z głównych faworytów do zgarnięcia Złotej Piłki. Po kapitalnym 2020 roku z Bayernem, w tym sezonie 33-latek także błyszczy na europejskich boiskach. Jednak czy to wystarczy do zapisania się w historii futbolu w tej kategorii? Ostatnie wiadomości sugerują, że to nie Polak zdobędzie Złotą Piłkę, ale trafi ona do Lionela Messiego. Ale dopóki piłka w grze...

Lewandowski z żoną w Paryżu przed galą Złotej Piłki

Lewandowski otrzymał zaproszenie na galę i razem ze swoją żoną Anną zjawił się w Paryżu dzień wcześniej. W sieci pojawiło się zdjęcie pary z romantycznej kolacji w stolicy Francji. Kilka dni temu przekazano, że zwycięzca tegorocznej Złotej Piłki został już poinformowany przez France Football. Czy tę wiadomość usłyszał Lewandowski?

Z pewnością moglibyśmy "doczepić się" do miny Lewego na fotografii, sugerując, że być może napastnik Bayernu próbował zaznaczyć mową ciała, że wie o wygranej lub przegranej, ale do dzisiejszego wieczora powinniśmy wytrzymać.

Złota Piłka 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

Gala Złotej Piłki odbędzie się w poniedziałek 29 listopada. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl