Zamknij

Lewandowski odbiera nagrodę na gali Złotej Piłki, a Suarez... Co go tak śmieszyło?

30.11.2021 11:06
Luis Suarez
fot. Twitter/francefootball/screen

Robert Lewandowski przegrał co prawda z Leo Messim w wyścigu o Złotą Piłkę, ale nie wyjechał z Paryża bez niczego. Polak odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca w 2021 roku. W sieci krąży związane z tym kontrowersyjne nagranie z udziałem byłego gwiazdora Barcelony.

Robert Lewandowski nie zdobył Złotej Piłki w 2021 roku, ale został wyróżniony przez "France Football" nagrodą dla najlepszego strzelca. Tygodnik poinformował, że będzie wręczał taki laur dopiero na kilka godzin przed rozpoczęciem gali.

Najważniejsze trofeum, w kategorii Piłkarz Roku, powędrowało jednak do Lionela Messiego, dla którego to już siódma Złota Piłka w karierze. Co ciekawe, Argentyńczyk podziękował za wyróżnienie, a zaraz po tym zwrócił się do Lewandowskiego słowami: - Robert, w zeszłym roku to ty zasłużyłeś na Złotą Piłkę. Wszystkiemu przeszkodziła pandemia koronawirusa, ale to właśnie ty powinieneś mieć tę nagrodę - powiedział.

Lewandowski odbiera nagrodę na gali, a Suarez... Co go tak śmieszyło?

Obecny piłkarz Paris Saint-Germain wykazał się wielką klasą, czego nie można powiedzieć jednak o jego byłym koledze z Barcelony, a w tym momencie zawodniku Atletico Madryt - Luisie Suarezie. Kiedy współprowadzący galę Iworyjczyk Didier Drogba ogłosił, że wspomnianą nagrodę dla najlepszego strzelca otrzyma Lewandowski, to siedzący niedaleko Messiego Urugwajczyk wybuchnął śmiechem.

Niestety nie wiadomo, co wywołało taki atak śmiechu u Suareza. Widać jednak, że to samo rozbawiło także Messiego. Tylko siedzący pomiędzy nimi Francuz Kylian Mbappe zachował kamienną twarz.

RadioZET.pl