Zamknij

Milik otrzymał wsparcie od kolegów z reprezentacji: Bracie, jesteśmy z Tobą

Krzysztof Sobczak
25.09.2017 15:09
Arkadiusz Milik
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Przed Arkadiuszem Milikiem kolejne trudne miesiące - napastnika reprezentacji Polski czeka wielomiesięczna przerwa spowodowana kontuzją kolana. 23-latek może liczyć m.in. na wsparcie kolegów z drużyny narodowej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Milik zerwał więzadła przednie w prawym kolanie podczas spotkania ligowego ze SPAL 2013. W poniedziałek przeszedł operację, która zakończyła się sukcesem. Teraz czeka go jednak długa rehabilitacja. Według doniesień Polak będzie mógł wrócić do gry za 5-6 miesięcy.

Zobacz także

W tej sytuacji Arka zabraknie oczywiście w dwóch ostatnich meczach eliminacji mistrzostw świata z Armenią i Czarnogórą. Wyrazy wsparcie przesłali mu m.in. kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski, powracający do kadry Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, a także Kamil Grosicki, który sam narzeka na drobny uraz.

- Bracie jesteśmy z Tobą, szkoda, że tym razem Cię zabraknie, ale wrócisz silniejszy - napisał "Grosik".

- Arek walcz! Prawdziwą siłą jest to jak podnosimy się po porażkach! Mam nadzieję, że Ty tą przekujesz w sukces! - stwierdził z kolei "Lewy".

- Jesteśmy z Tobą, wszyscy na Ciebie czekają, wrócisz silniejszy. Forza Milik - dodał Krychowiak.

- Sport bywa bardzo niesprawiedliwy! Dokończymy eliminacje bez Ciebie, ale w Rosji jesteś z nami i wspólnie napiszemy kolejną piękną historię polskiej piłki! Głowa do góry - zauważył bramkarz Juventusu Wojciech Szczęsny.

To nie pierwsza tak poważna kontuzja w karierze 23-latka. Przed rokiem doznał takiego samego urazu, tylko nie w prawej, a w lewej nodze.

RadioZET.pl/KS