Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejni trenerzy odrzucają oferty Legii Warszawa

06.08.2018 19:17
sport

Legia Warszawa wciąż szuka trenera po tym, jak zwolniła Deana Klafuricia po odpadnięciu w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów ze słowackim Spartakiem Trnava. Problem w tym, że każdy kolejny kandydat odrzuca możliwość pracy na stadionie przy ul. Łazienkowskiej.

Legia Warszawa fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pierwszym wyborem mistrzów Polski był Adam Nawałka. Były selekcjoner reprezentacji biało-czerwonych zdecydował jednak, że nie jest to odpowiedni moment na podjęcie pracy w kraju. Następnie mówiło się o kandydaturach Niemca Jensa Kellera i Ukraińca Wiktora Skripnika.

Kto zostanie nowym trenerem Legii?

Ten pierwszy odmówił Legii, co zresztą potwierdził w rozmowie z serwisem sport.pl. Czy był w ogóle zainteresowany? - Jeśli mam być szczery to niezbyt. Wiem, że Legia to duży klub, ale nie wiem w jakiej jest sytuacji. Wolę skupić się na pracy w Niemczech - powiedział.

W gronie kandydatów do objęcia mistrzów Polski wymieniano też Petera Bosza czy Franka de Boera. Ten pierwszy pracował ostatnio w Ajaksie Amsterdam czy Borussii Dortmund, drugi ma za sobą pracę m.in. w Ajaksie i Interze Mediolan. Jak się jednak okazuje, żaden z nich nie myśli o pracy w Polsce. Poza tym Legii nie byłoby stać na opłacenie ich pensji. Obaj zażądaliby ponad milion euro rocznie.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN

Oceń