Legia Warszawa - Zagłębie Lubin: godzina spotkania. O której, kiedy i gdzie obejrzeć transmisję meczu? [TRANSMISJA TV, ONLINE]

Paweł Żurek
16.05.2019 09:50
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin: godzina spotkania. O której, kiedy i gdzie obejrzeć transmisję meczu? [TRANSMISJA TV, ONLINE]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Legia - Zagłębie na żywo. Mecz zadecyduje o losach mistrzostwa Polski - klubowi z Warszawy potrzebne jest bowiem zwycięstwo przy jednoczesnej porażce lub remisie Piasta Gliwice. U nas znajdziecie godzinę rozpoczęcia meczu Legia - Zagłębie Lubin, a także pozostałe informacje dotyczące spotkania: gdzie, a także kiedy i o której można obejrzeć transmisję meczu.

Legia - Zagłębie Lubin: GODZINA - kiedy rozpocznie się mecz ostatniej kolejki  Ekstraklasy ? O której godzinie rozpocznie się spotkanie? Gdzie zostanie rozegrane? Sprawdźcie wszystkie potrzebne informacje o meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

>> Piast Gliwice czy Legia Warszawa? Kto zostanie mistrzem Polski? [SCENARIUSZE]

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - kiedy mecz i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Mecz Legia - Zagłębie Lubin odbędzie się 19 maja na stadionie miejskim w Warszawie. Będzie to ostatnie spotkanie obu zespołów w tym sezonie Lotto Ekstraklasy.

>> Pogoń - Piast: Piast nie wykorzystał porażki Legii i jedynie zremisował z Pogonią 0:0

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin  GODZINA. O której grają? [31.03]

Godzina rozpoczęcia spotkania 28. kolejki Lotto Ekstraklasy Legii z Zagłębiem Lubin została już podana. Rywale z ligowej tabeli rozpoczną mecz o 18. 

>> Legia przegrała z Jagiellonią, mistrzostwo Polski się oddala

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin w TVP: transmisja w TV i online

Mecz Legia - Zagłębie Lubin nie będzie transmitowany w TVP1. Spotkanie można za to obejrzeć na Canal Plus Sport w ramach tzw. Multiligi. Oznacza to, że stacja jednocześnie pokaże transmisję z meczu Legia - Zagłębie, a także z pozostałych spotkań ostatniej kolejki grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. W TVP będzie za to pokazywany mecz Piast Gliwice - Lech Poznań.

>> Piłkarskie MŚ U-20 na antenach Telewizji Polskiej

Legia Warszawa - Zagłębie 2019 Bilety. Czy można kupić jeszcze bilety na mecz Ekstraklasy?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin są dostępne na oficjalnej stronie klubu ze stolicy - LINK. Najtańsze z nich kosztują 5 zł (dla dzieci do 13 roku życia). 

>> TVP wykupiło prawa do kolejnych rozgrywek

RadioZET.pl/PZ