Legia - Wisła: Znakomite informacje dla kibiców. Canal+ odkoduje szlagier ekstraklasy

Krzysztof Sobczak
16.03.2018 14:40
Mecz Legia - Wisła będzie odkodowany
fot. Materiały prasowe Ekstraklasa.org

Stacja Canal+ poinformowała, że szlagier polskiej ekstraklasy Legia Warszawa - Wisła Kraków będzie można oglądać w niekodowanym paśmie. Spotkanie odbędzie się 18 marca.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Kibice bez wykupionego pakietu stacji będą mogli bez żadnych kosztów obejrzeć nie tylko samo widowisko, ale także przedmeczowe studio. Odkodowane pasmo rozpocznie się o godz. 17:30, a pierwszy gwizdek zabrzmi godzinę później.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

"Treści na odkodowanym kanale będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów - m.in. UPC, MULTIMEDIA POLSKA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz wielu innych" - czytamy w komunikacie.

Legia - Wisła: wyblakły szlagier

Starcia Legii Warszawa i Wisły Kraków od lat budzą wielkie emocje. Na początku XXI wieku to właśnie te dwie drużyny wymieniały się tytułami mistrza Polski, ale obecnie "Biała Gwiazda" jest typowym ligowym średniakiem. Do meczu z zajmującą 2. pozycję Legią krakowianie przystąpią z pozycji numer 7.

RadioZET.pl/Ekstraklasa/KS