Legia - Piast: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Krzysztof Sobczak
04.05.2019 10:58
Legia - Piast
fot. Jan BIELECKI/East News

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice na żywo w tv i online. Stołeczna drużyna broni pozycji lidera, podopieczni Waldemara Fornalika zamierzają jednak pokrzyżować jej plany i do końca powalczyć o tytuł mistrza Polski. Sprawdź, gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Legia - Piast.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W poprzedniej kolejce Legia pokonała w meczu na szczycie Lechię Gdańsk i uciekła swojemu najgroźniejszemu rywalowi na trzy punkty. Jedno "oczko" za graczami Piotra Stokowca jest Piast Gliwice i to pomiędzy tą trójką rozstrzygnie się kwestia mistrzostwa.

Gliwiczanie potrzebują zwycięstwa w Warszawie, aby przedłużyć swoje nadzieje na tytuł. Porażka sprawi bowiem, że ich strata do Legii na trzy kolejki przed końcem wzrośnie do siedmiu punktów. Na korzyść Piasta przemawia dobra passa - w grupie mistrzowskiej podopieczni Fornalika wygrali wszystkie spotkania, a ich konkurenci grają w kratkę.

Legioniści już dwa razy pokonali w tym sezonie Piasta. W Gliwicach było 3:1, a w Warszawie 2:0. Wtedy jednak trzecia obecnie drużyna ekstraklasy nie była w tak dobrej formie, w jakiej jest teraz.

Legia - Piast: Gdzie obejrzeć mecz - transmisja tv i online

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice odbędzie się 3 maja o godz. 20:30. Transmisja tv w Canal+ Sport i online na stronie canalplussport.pl.

RadioZET.pl/KS