Legia Warszawa - Jagiellonia: godzina spotkania. O której, kiedy i gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy w TVP?

Weronika Domoradzka
01.04.2019 10:12
Legia Warszawa - Jagiellonia: godzina spotkania. O której, kiedy i gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy w TVP?

O której godzinie rozpocznie się spotkanie Legia - Jagiellonia? Będzie to kolejny już mecz Ekstraklasy transmitowany przez TVP. Tym razem drużyna z Podlasia ma przed sobą ciężkie zadanie - pokonanie mistrza Polski na jego własnym boisku. U nas znajdziecie godzinę rozpoczęcia meczu Legia - Jagiellonia. Podajemy także informacje dotyczące spotkania: gdzie, a także kiedy i o której można obejrzeć mecz Legia - Jagiellonia w TVP. 

Legia - Jagiellonia: GODZINA - kiedy rozpocznie się mecz Ekstraklasy transmitowany w TVP? O której godzinie rozpocznie się spotkanie? Gdzie zostanie rozegrane? Sprawdźcie wszystkie potrzebne informacje o meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

>> Ekstraklasa w TVP. Pierwszy mecz jeszcze w marcu

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok - kiedy mecz i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Mecz Legia - Jagiellonia odbędzie się 3 kwietnia na marca na stadionie miejskim w Warszawie. Będzie to pierwsze spotkanie 28. kolejki Lotto Ekstraklasy.

>> Ekstraklasa: Wisła górą w Derbach Krakowa

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia GODZINA. O której grają? [31.03]

Godzina rozpoczęcia spotkania 28. kolejki Lotto Ekstraklasy Legii z Jagiellonią jest już znana. Rywale z ligowej tabeli rozpoczną mecz o 20:30. 

>> Ekstraklasa: Wisła Kraków zdetronizowała Legię, świetny mecz Białej Gwiazdy

Legia Warszawa - Jagiellonia w TVP: transmisja w TV i online

Mecz Legia - Jagiellonia będzie transmitowany w TVP1. Spotkania można obejrzeć w telewizji, ale także w internecie, m.in. na stronach TVPSPORT.PL, VOD.TVP.PL oraz aplikacji mobilnej. 

Transmisja środowego meczu Legia - Jagiellonia rozpocznie się od 20:15 w TVP1. Spotkanie będzie także pokazywane w Canal +.

>> Piłkarskie MŚ U-20 na antenach Telewizji Polskiej

Legia Warszawa - Jagiellonia 2019 Bilety. Czy można kupić jeszcze bilety na mecz?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Jagiellonia są dostępne na oficjalnej stronie klubu ze stolicy - LINK. Najtańsze z nich kosztują 5 zł (dla dzieci do 13 roku życia). 

>> TVP wykupiło prawa do kolejnych rozgrywek

RadioZET.pl/PZ