Zamknij

Legia - Cracovia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć Superpuchar Polski?

09.10.2020 20:00
Legia - Cracovia
fot. Jan Bielecki/East News

Legia Warszawa - Cracovia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu o Superpuchar Polski 2020. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć spotkanie o Superpuchar Polski Legia - Cracovia.

Legia - Cracovia LIVE. Pierwotnie mecz o Superpuchar Polski miał się odbyć 9 sierpnia, jednak na przeszkodzie znów stanął koronawirus. Przy okazji zrodził się konflikt na linii prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek - Legia Warszawa. Zdaniem szefa federacji, mistrzowie Polski chcieli ukryć przypadek zakażenia w klubie, a gdy sprawa wyszła na jaw, nie było innego wyjścia jak odwołanie spotkania.

Z wirusem SARS-CoV-2 zmagają się teraz "Pasy". We wtorek krakowski klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o pozytywnym wyniku testów u jednego z piłkarzy. Zawodnik został odizolowany i w Warszawie nie wystąpi.

Legia - Cracovia w telewizji i LIVE STREAM w internecie

Termin tego przełożonego meczu jest dość... dziwny. To okres, w którym na pierwszy plan wysuwają się spotkania międzynarodowe, m.in. w barażach do Euro 2020, Lidze Narodów czy eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy 2021. Reprezentacja Polski, w której znalazł się obrońca Legii Michał Karbownik, zmierzy się towarzysko z Finlandią (7 października, Gdańsk) oraz w Lidze Narodów UEFA z Włochami (11 październik, Gdańsk) oraz z Bośnią i Hercegowiną (14 października, Wrocław).

W związku z łączeniem funkcji szkoleniowca mistrza Polski i drużyny narodowej U-21 na ławce trenerskiej legionistów zabraknie Czesława Michniewicza, a zespół poprowadzi Marek Saganowski.

Kilku zawodników zabraknie też w Krakowie. Powołanie do reprezentacji Kosowa otrzymał Florian Loshaj, w drużynie narodowej Rumunii zagra Sergiu Hanca, a Karol Niemczycki wyjechał na zgrupowanie kadry U-21.

Legia - Cracovia: Gdzie obejrzeć Superpuchar Polski - transmisja TV i ONLINE

Mecz Legia Warszawa - Cracovia w Superpucharze Polski 2020 odbędzie się w piątek 9 października o godz. 20:15. Transmisja TV w Polsat Sport i Super Polsat oraz online na stronie ipla.tv.

RadioZET.pl