Zamknij

Legia - Cracovia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć Superpuchar Polski?

18.09.2020 16:27
Legia - Cracovia
fot. Foto Olimpik/REPORTER/East News

Legia Warszawa - Cracovia live: Transmisja TV i online meczu Superpucharu Polski. Gdzie obejrzeć mecz Legia - Cracovia na żywo? Stream online do meczu SPP. Sprawdź, gdzie i na jakim kanale oglądać transmisję meczu Legia Warszawa - Cracovia!

Mecz Legia Warszawa - Cracovia o piłkarski Superpuchar Polski zostanie rozegrany 9 października - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć dwa miesiące wcześniej, ale zostało odwołane.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek 8 sierpnia, czyli na dzień przed planowanym pojedynkiem o Superpuchar, przekazał na Twitterze, iż nie dojdzie on wówczas do skutku, a zaraz potem oficjalnie zostało to potwierdzone przez krajową federację.

Zobacz także

Legia - Cracovia: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać Superpuchar?

"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecz o Superpuchar Polski, w którym mistrz kraju - Legia Warszawa miał zmierzyć się 9 sierpnia 2020 roku ze zdobywcą Pucharu Polski - Cracovią, zostaje odwołany. Ma to związek z faktem ujawnienia przypadku zakażenia koronawirusem u członka sztabu klubu Legia Warszawa" - poinformowano wówczas w komunikacie.

Dodano też, że decyzja ma na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w klubach uczestniczących w europejskich pucharach oraz w trosce o zbliżający się start rozgrywek PKO Ekstraklasy, do którego doszło dwa tygodnie później.

Zobacz także

Legia - Cracovia: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać Superpuchar?

Mecz Legia Warszawa - Cracovia odbędzie się w niedzielę 9 października o godzinie 20:15 na Stadionie Wojska Polskiego. Transmisja TV meczu na Polsacie oraz Polsacie Sport, natomiast online na ipla.tv. Relacja na żywo i wynik online meczu również na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl