Legia - Astana: Kiedy i o której mecz? Gdzie oglądać?

Krzysztof Sobczak
24.07.2017 15:55
Jacek Magiera
fot. PAP

Mecz Legia Warszawa - FK Astana już w środę 26 lipca o nietypowej godzinie, bo o 16. Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Rewanż tydzień później.

Zagłosuj

Która z drużyn wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zarówno mistrzowie Polski, jak i mistrzowie Kazachstanu rozpoczęli rywalizację w tegorocznej edycji Champions League od drugiej rundy. Podopieczni Jacka Magiery zdemolowali w dwumeczu fiński IFK Mariehamn 9:0 (3:0, 6:0), natomiast gracze Astany z trudem wyeliminowali łotewski Spartaks Jurmala. W pierwszym starciu było 1:0, a drugim padł remis 1:1.

Zobacz także

Teraz legioniści będą musieli zmierzyć się z trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz ze sztuczną murawą, z którą nie do końca poradzili sobie reprezentanci Polski w meczu eliminacji mistrzostw świata (2:2). W drużynie z Astany jest obecnie trzech kadrowiczów Kazachstanu.

Mecz FK Astana - Legia Warszawa odbędzie się w środę 26 lipca. Ze względu na dużą różnicę czasową, kibice w Polsce obejrzą to spotkanie już o godzinie 16. Transmisja w TVP 1 i w TVP Sport, a także online na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/KS